شهادت امام صادق (ع)

تعبیر خواب امام جعفر صادق (ع)

علم تعبیر خواب از هزاران سال پیش تا به امروز همواره مورد توجه انبیاء اطهار و ائمه معصومین ، دانشمندان و عموم مردم بوده و هست .

 

در قرآن ، در چندین مورد از رؤ یا و تعبیر آن سخن به میان آمده که از مجموع به دست مى آید که رؤ یا و تعبیر آن ، از نظر قرآن ، یک حقیقت و واقعیت انکارناپذیر است .

 

خداوند تبارک و تعالی این علم را به حضرت یوسف (ع) داد ؛ چنانکه در قرآن کریم نیز بدان اشاره شده است و در اخبار از امیرالمومنین (ع) آمده است که :

 

❞ چون مومنی خواب ببیند ، واجب کند دانستن تعبیر آن را تا از خواب بهرۀ نیکو و شادی بر گیرد و اگر خواب بد دید ، با صدقه و دعا و ذکر خدای متعال از خود رفع شرّ کند ❝

 

⦿ امام صادق (ع ) فرمود: ما من حى الا و هو ینام خلا الله عزوجل ( هر موجود زنده اى مى خوابد، جز ذات پاک خدا )

 

فلاسفه و متفکران هر ملتی بنا بر خواست ها و برداشت های ذهنی و یا با استفاده از علوم قدیمه و کتب آسمانی ، تعابیر و تفاسیر متعددی برای خواب داشته اند که هر کدام به نحوی مورد استقبال قرار گرفته است .

 

این برنامه کامل ترین و کم حجم ترین نرم افزار تعبیر خواب فارسی با بیش از یک میلیون کلمه و بیش از 4000 موضوع قابل جستجو است که شامل ☟ :

 

❞ کتاب تعبیر خواب توسط امام صادق علیه السلام ، ابن سیرین ، دانیال پیغمبر ، حضرت یوسف ابراهیم کرمانی ، اصفهانی ،جابر مغربی و تعبیر خواب اساطیری و کهن و وتعابیر خوابهای گوناگون بجا مانده از ادیان و ملل مختلف ودانشمندان و مفسران​ است ❝

 

⟪ با این برنامه به راحتی تعبیر خواب خود را در سریع ترین زمان پیدا کنید ⟫

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا